SIM SIM DOVANOS

Privatumo politika

Duomenis valdančio asmens vardas, pavardė ir kontaktiniai duomenys:

SIMONA DIRMEIKIENĖ

IVP: 765251 ( 172900 - Kitų popierinių ir kartoninių gaminių gamyba )

El.paštas: simonadirmeikiene@gmail.com; simsimdovanos@gmail.com

Tel.Nr.: +37067330822

Adresas: Marijampolės g. 40, Gižų-Daržininkų km., Gižų sen., VIlkaviškio raj.

www.simsimdovanos.com svetainė priklauso Sim sim dovanos, kuri yra jūsų asmens duomenų valdytojas.

Mes priėmėme šią privatumo politiką, kuri nustato, kaip mes tvarkome www.simsimdovanos.com surinktą informaciją, kurioje taip pat nurodomos priežastys, kodėl turime rinkti tam tikrus jūsų asmens duomenis. Todėl prieš naudodami www.simsimdovanos.com svetainę turite perskaityti šią privatumo politiką.

Mes rūpinamės jūsų asmens duomenimis ir įsipareigojame užtikrinti jų konfidencialumą ir saugumą.

Asmeninė informacija, kurią renkame:

Kai lankotės www.simsimdovanos.com, mes automatiškai renkame tam tikrą informaciją apie jūsų įrenginį, įskaitant informaciją apie jūsų žiniatinklio naršyklę, IP adresą, laiko juostą ir kai kuriuos jūsų įrenginyje įdiegtus slapukus. Be to, kai naršote Svetainėje, mes renkame informaciją apie atskirus tinklalapius ar produktus, kuriuos peržiūrite, kokios svetainės ar paieškos terminai nukreipė jus į svetainę ir kaip jūs sąveikaujate su svetaine. Šią automatiškai surinktą informaciją vadiname „Įrenginio informacija“. Be to, mes galime rinkti jūsų asmens duomenis, kuriuos mums pateikiate registracijos metu (įskaitant, bet neapsiribojant, vardą, pavardę, adresą, mokėjimo informaciją ir kt.), Kad galėtume įvykdyti sutartį.

Kodėl mes tvarkome jūsų duomenis?

Mūsų pagrindinis prioritetas yra klientų duomenų saugumas, todėl mes galime tvarkyti tik minimalius vartotojų duomenis, tik tiek, kiek tai yra būtina svetainės priežiūrai. Automatiškai surinkta informacija naudojama tik galimiems piktnaudžiavimo atvejams nustatyti ir statistinei informacijai apie svetainės naudojimą nustatyti. Kitaip ši statistinė informacija nėra kaupiama taip, kad būtų galima nustatyti bet kurį konkretų sistemos vartotoją.

Galite apsilankyti svetainėje nepasakę mums, kas esate, ir neatskleisdami jokios informacijos, pagal kurią kas nors galėtų jus identifikuoti kaip konkretų identifikuojamą asmenį. Tačiau jei norite naudotis kai kuriomis svetainės funkcijomis arba norite gauti mūsų naujienlaiškį ar pateikti kitą informaciją užpildydami formą, galite mums pateikti savo asmens duomenis, pvz., El. Paštą, vardą, pavardę, miestą gyvenamoji vieta, organizacija, telefono numeris. Galite pasirinkti mums neteikti savo asmeninių duomenų, tačiau tuomet galbūt negalėsite pasinaudoti kai kuriomis svetainės funkcijomis. Pavyzdžiui, negalėsite gauti mūsų naujienlaiškio ar susisiekti su mumis tiesiogiai iš svetainės. Vartotojai, nežinantys, kokia informacija yra privaloma, kviečiami susisiekti su mumis per simsimdovanos@gmail.com.

Jūsų teisės:

Jei esate Europos gyventojas, turite šias teises, susijusias su jūsų asmens duomenimis:

Teisė būti informuotam.

Prieigos teisė.

Teisė ištaisyti.

Teisė ištrinti.

Teisė apriboti tvarkymą.

Teisė į duomenų perkeliamumą.

Teisė prieštarauti.

Teisės, susijusios su automatizuotu sprendimų priėmimu ir profiliavimu.

Jei norite pasinaudoti šia teise, susisiekite su mumis per žemiau pateiktą kontaktinę informaciją.

Be to, jei esate Europos gyventojas, atkreipiame dėmesį, kad mes tvarkome jūsų informaciją siekdami įvykdyti sutartis, kurias galbūt sudarysime su jumis (pvz., Jei užsakysite per svetainę), arba kitaip siekdami išvardytų teisėtų verslo interesų aukščiau. Be to, atminkite, kad jūsų informacija gali būti perduodama už Europos ribų, įskaitant Kanadą ir JAV.

Nuorodos į kitas svetaines:

Mūsų svetainėje gali būti nuorodų į kitas svetaines, kurios mums nepriklauso ar nėra kontroliuojamos. Atminkite, kad nesame atsakingi už tokias kitas svetaines ar trečiųjų šalių privatumo praktiką. Mes raginame jus žinoti išeidami iš mūsų svetainės ir perskaityti kiekvienos svetainės, kurioje gali būti renkama asmeninė informacija, privatumo pareiškimus.

Informacijos saugumas:

Mes saugome jūsų pateiktą informaciją kompiuterių serveriuose kontroliuojamoje, saugioje aplinkoje, apsaugotoje nuo neteisėtos prieigos, naudojimo ar atskleidimo. Mes kontroliuojame ir saugome pagrįstas administracines, technines ir fizines apsaugos priemones, kad apsaugotume nuo neteisėtos prieigos, naudojimo, keitimo ir asmens duomenų atskleidimo. Tačiau duomenų perdavimas internetu ar belaidžiu tinklu negali būti garantuotas.

Teisinis atskleidimas:

Mes atskleisime bet kokią informaciją, kurią renkame, naudojame ar gauname, jei to reikalauja ar leidžia įstatymai, pvz., Kad būtų laikomasi šaukimo į teismą ar panašaus teisinio proceso, ir kai mes sąžiningai manome, kad tai būtina atskleisti siekiant apsaugoti mūsų teises, apsaugoti jūsų saugumą ar kitų saugumą, tirti sukčiavimą ar atsakyti į vyriausybės prašymą.

Kontaktinė informacija:

Jei norite susisiekti su mumis, kad sužinotumėte daugiau apie šią politiką, arba norite susisiekti su mumis bet kokiu klausimu, susijusiu su asmens teisėmis ir jūsų asmenine informacija, galite atsiųsti el. Laišką adresu simsimdovanos@gmail.com.

Norite pamatyti kaip mums sekasi?

Sekite mus socialiniuose tinkluose
Kontaktai

simsimdovanos@gmail.com

SVARBIOS NUORODOS

+370 673 30 822